zoom_in

Dekorácia 4 kaktusy

Viacdielny obraz 4 rôznych kaktusov je skvelou drevenou dekoráciou do bytu.

DARČEK GRÁTIS KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE 

26.17 €
 bez DPH

26,17 €
 s DPH
Farba
  • Čierna
  • Hnedá
  • Biela
  • Zlatá
Množstvo
check Skladom

Drevená dekorácia s motívom kaktusov je ako oáza pokoja a prírodného kúzla, ktoré prináša do vášho domova. Táto jemne vyrezávaná kompozícia zobrazuje rôznorodé tvary kaktusov, evokujúc suchozemskú krásu a odolnosť týchto rastlín.

 

Každý detail kaktusu je zohľadnený, od bodľatiniek až po ich rôzne tvary a veľkosti. Drevený povrch pripomína prírodnú textúru kôry a vytvára ilúziu dotyku s týmito plodmi púštnej krajiny.

 

Táto drevená dekorácia s kaktusmi prinesie do vášho priestoru závan prírody a relaxácie. Je to vkusný a moderný spôsob, ako zdobiť interiér, pričom vytvára dojem suchozemského zázraku uprostred vášho domova.

Šírka dekorácie je 70cm, výška 30cm.

Montáž na stenu:

Pred montážou na stenu odporúčame určiť miesto umiestnenia dekorácie a pomocou vodováhy zabezpečiť rovnosť. Následne vytvorte otvory na klinčeky alebo naneste montážne lepidlo na zadnú stranu dekorácie a pevne pritlačte ku stene. Počkajte, kým lepidlo zaschne a dekorácia bude pevne držať na stene. 

Dôležité upozornenie: 

Pred montážou si overte pevnosť a bezpečnosť umiestnenia dekorácie, aby nedošlo k nebezpečenstvu pádu a prípadným poškodeniam osôb alebo majetku.

Špecifické referencie