zoom_in

Dekorácia Vtáci láska

Drevená dekorácia vtáčiky na konároch je ako maľba prírody priamo vo vašom dome. Táto jemná kompozícia zachytáva krásu vtáčej spoločnosti voľne žijúcej v prírode.

DARČEK GRÁTIS KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE 

24.92 €
 bez DPH

24,92 €
 s DPH
Farba
  • Čierna
  • Hnedá
  • Biela
  • Zlatá
Množstvo
check Skladom

Konáre, na ktorých sedí týchto pár roztomilých vtáčikov, pridávajú do dekorácie hmatateľnú dimenziu. Drevený povrch konárov pridáva dojem autenticity a pripomína ich prírodný pôvod. Táto dekorácia je vhodná pre rôzne typy interiérov, od rustikálnych až po moderné, prispôsobujúc sa každému štýlu.

 

Jemné farby vtáčikov a ich prirodzená pozícia na konároch vytvárajú pohľadovú pohodu a vnášajú do vášho domova príjemný nádych prírodného prostredia. Je to ideálny spôsob, ako priniesť krásu a pohodu do vášho domova, a zároveň pripomenúť vám neustálu harmóniu v prírode.

Priemer dekorácie je 50cm.

Montáž na stenu:

Pred montážou na stenu odporúčame určiť miesto umiestnenia dekorácie a pomocou vodováhy zabezpečiť rovnosť. Následne vytvorte otvory na klinčeky alebo naneste montážne lepidlo na zadnú stranu dekorácie a pevne pritlačte ku stene. Počkajte, kým lepidlo zaschne a dekorácia bude pevne držať na stene. 

Dôležité upozornenie: 

Pred montážou si overte pevnosť a bezpečnosť umiestnenia dekorácie, aby nedošlo k nebezpečenstvu pádu a prípadným poškodeniam osôb alebo majetku.

Špecifické referencie