zoom_in

Dekorácia Creation

Drevená dekorácia so zobrazením Batmana a Supermana je ako spojenie hrdinského ducha a neustálej odhodlanosti. Táto precízne vyrezávaná kompozícia zachytáva dve ikonické postavy, každá so svojím jedinečným charakterom a symbolikou.

DARČEK GRÁTIS KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE 

24.92 €
 bez DPH

24,92 €
 s DPH
Farba
  • Čierna
  • Hnedá
  • Biela
Rozmery
  • 40x70x0.3cm
Množstvo
check Skladom

Detaily postáv Batmana a Supermana sú vykonané s ohľadom na autenticitu ich kostýmov a výrazov. Každá postavička zdôrazňuje ich osobitné atribúty a silu, ktorou sú známi.

 

Táto drevená dekorácia so zobrazením Batmana a Supermana je akoby výkričkom hrdinstva a solidarity. Je to výnimočný spôsob, ako zdobiť interiér a pripomínať si o vzájomnej podpore a odhodlanosti prekonávať výzvy. Je to dokonalý kúsok pre fanúšikov týchto legendárnych superhrdinov a môže byť výrazným stredobodom vášho priestoru.

Dekorácia je vyrezaná z dreva a je namorená v moridle.

Montáž na stenu:

Pred montážou na stenu odporúčame určiť miesto umiestnenia dekorácie a pomocou vodováhy zabezpečiť rovnosť. Následne vytvorte otvory na klinčeky alebo naneste montážne lepidlo na zadnú stranu dekorácie a pevne pritlačte ku stene. Počkajte, kým lepidlo zaschne a dekorácia bude pevne držať na stene. 

Dôležité upozornenie: 

Pred montážou si overte pevnosť a bezpečnosť umiestnenia dekorácie, aby nedošlo k nebezpečenstvu pádu a prípadným poškodeniam osôb alebo majetku.

Špecifické referencie