zoom_in
  • Nové

Drevená dekorácia Strom s pozadím

Oživte svoj domov prírodnou eleganciou s našou drevenou dekoráciou - stromom života! Tento unikátny kúsok nielenže prinesie do vášho interiéru príjemnú atmosféru prírody, ale aj symboliku prosperity a harmónie. Vytvorte si svoj osobný kútik s dotykom prírody a elegancie s naším dreveným stromom života.

DARČEK GRÁTIS KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE

40.83 €
 bez DPH

40,83 €
 s DPH
Rozmery
  • 50x40cm
  • 70x50cm
Množstvo
check Skladom

Potešte svoj domov alebo kanceláriu jedinečnou drevenou dekoráciou - stromom života, dostupnou v dvoch veľkostiach: 50 cm a 70 cm. Tento štýlový kus nie je len ozdobou, ale aj symbolom života, rastu a harmónie. Jeho jemne vyrezávané vetvičky a korene dodávajú priestoru príjemnú atmosféru prírody, zatiaľ čo jednoduchý a elegantný dizajn zaručí, že sa skvele hodí do akéhokoľvek interiéru.

Každý strom života je vyrobený z kvalitného dreva s dôrazom na detaily, čo zabezpečuje jeho trvanlivosť a unikátny vzhľad. Jeho príjemná hmotnosť a stabilný základ umožnia ľahkú manipuláciu a umiestnenie na vašom obľúbenom mieste v domácnosti. Nech už hľadáte dokonalý doplnok do obývacej izby, pracovne alebo spálne, drevený strom života je ideálnou voľbou pre tých, ktorí ocenia spojenie estetiky a symboliky.

Montáž na stenu:

Pred montážou na stenu odporúčame určiť miesto umiestnenia dekorácie a pomocou vodováhy zabezpečiť rovnosť. Následne vytvorte otvory na klinčeky alebo naneste montážne lepidlo na zadnú stranu dekorácie a pevne pritlačte ku stene. Počkajte, kým lepidlo zaschne a dekorácia bude pevne držať na stene.

Dôležité upozornenie:

Pred montážou si overte pevnosť a bezpečnosť umiestnenia dekorácie, aby nedošlo k nebezpečenstvu pádu a prípadným poškodeniam osôb alebo majetku.

Špecifické referencie