zoom_in

Dekorácia Turista

Drevená dekorácia zobrazujúca turistu v horách je akoby oknom do dobrodružného sveta. Táto nádherne vyrezávaná kompozícia zachytáva prítomnosť odvážneho turistu, ktorý sa púšťa do výšin a objavuje krásy horskej krajiny.

DARČEK GRÁTIS KU KAŽDEJ OBJEDNÁVKE 

45.67 €
 bez DPH

45,67 €
 s DPH
Farba
  • Čierna
  • Hnedá
  • Biela
  • Zlatá
Množstvo
check Skladom

Detaily turistu, ako sú jeho postoj, batoh a pohľad, sú vykonané s ohľadom na autenticitu a dobrodružný duch. Za ním sa týčia vyrezávané hory s jemnými detailmi vrcholov a údolí, evokujúc pocity slobody a neskončenej krásy.

 

Táto drevená dekorácia s turistom v horách prinesie do vášho priestoru pocit dobrodružstva a pokory voči prírode. Je to vkusný a inšpiratívny spôsob, ako pripomenúť význam objavovania a spojenia s prírodou priamo vo vašom interiéri.

Výška dekorácie je 50cm.

Montáž na stenu:

Pred montážou na stenu odporúčame určiť miesto umiestnenia dekorácie a pomocou vodováhy zabezpečiť rovnosť. Následne vytvorte otvory na klinčeky alebo naneste montážne lepidlo na zadnú stranu dekorácie a pevne pritlačte ku stene. Počkajte, kým lepidlo zaschne a dekorácia bude pevne držať na stene. 

Dôležité upozornenie: 

Pred montážou si overte pevnosť a bezpečnosť umiestnenia dekorácie, aby nedošlo k nebezpečenstvu pádu a prípadným poškodeniam osôb alebo majetku.

Špecifické referencie